Včeličky

Vrátit se zpět

Třídní učitelky:  Jana Valentová, Eva Zennerová, Petra Kodlová (školní asistent)

Třídní email: ValentovaJa@ms70.plzen-edu.cz

Třídní telefon: 722 982 811

Provozní doba naší třídy: 7.00 – 15.00 hodin

6.00 – 7.00 – Motýlci

15.00 – 16.30 – Berušky

O čistotu na třídě a přípravu pelíšků se stará: paní uklízečka Veronika

O naše plná bříška se stará: paní kuchařka Veronika

 

 

Třídní vzdělávací program 2021/2022

Hlavní myšlenkou při zpracování TVP Včeličky a kouzelný kufr je návrat ke klasickým pohádkám a jednoduchým pohádkovým příběhům pomocí kterých budeme děti motivovat činnostem, tvoření a hrám.

Děti bude celý školní rok provázet skřítek Medovníček, který ještě nedávno bydlel v domečku pod mohutným smrkem na naší školní zahradě. Protože však smrk během jednoho suchého léta uschnul, musel být poražen a tak skřítek hledal nový domov. Nejvíc se mu zalíbila útulná třída Včeliček ve které se zabydlel. Má rád barvy a bude je děti učit poznávat. Jeho kamarádka, usměvavá včelička Kytička, si bude s dětmi zpívat a povídat. Včelda Eda, to je neposeda, který  si s dětmi bude hrát. Méďa Kulička je roztomilý nemotora, bude rád s dětmi cvičit a často si od nich nechá poradit.

Skřítek Medovníček jednoho dne našel na zahradě malý barevný kufřík. Opatrně ho donesl dovnitř do školky a požádal o pomoc s otevřením své kamarády. Co s v něm ukrývá? Kdo tam je? Co tam je? Je to k jídlu? Je to na hraní? Mám se bát? To všechno společně s dětmi  zjistíme.