Berušky

Vrátit se zpět

Třídní učitelky: Lenka Peková, Bc. Lucie Švarcová

Třídní email: PekovaLe@ms70.plzen-edu.cz

Třídní telefon: 722 984 057

Provozní doba naší třídy: 6.45 – 16.00 hodin (6.00 – 6.45 Motýlci)

O čistotu na třídě a přípravu pelíšků se stará: paní uklízečka Markétka

O naše plná bříška se stará: paní kuchařka Lucka

 

 

 

Třídní vzdělávací program 2021/2022

„Tajuplný les“

 

 

Charakteristika:

Tento školní rok bychom rádi navázali na naše předchozí třídní vzdělávací programy. Těmi nás provázeli skřítek Bedřich a skřítčí holčička Maruška. Bedřich se po několika letech vrátil do své rodné země ve Světě skřítků, ale Maruška se rozhodla v létě trochu cestovat po naší vlasti. Nejvíce se jí líbilo v lese, kde se seznámila s moudrou sovou Matyldou. Zjistily, že mají mnoho společného. Obě mají rády přírodu, obzvlášť les, jsou vášnivé čtenářky a toulají se po světě s hlavou v oblacích.

Sova Matylda toho hodně ví a ráda se o to se všemi podělí. A tak se s Maruškou rozhodly, že všechny krásy tajemného lesa ukážou i nám. Čeká nás rok plný putování lesem, seznamování s jeho tajemstvími, objevování a získávání našich nových dovedností a vědomostí.

Nemějte ale strach, že bychom si to všechno nechali pro sebe. My totiž společnými silami vytvoříme velikou encyklopedii, do které to všechno zapíšeme a zakreslíme. Postupně nám tak vznikne kniha, ve které bude všechno, co se o lese a životě v něm dozvíme.

 

 

NAŠE TŘÍDA: